Seymour Duncan SDBR-1B Duckbucker Strat Bridge Pickup Creme Seymour Duncan

Seymour Duncan SDBR-1B Duckbucker Strat Bridge Pickup Creme

2890 Kč

V akci je pouze tady Seymour Duncan SDBR-1B Duckbucker Strat Bridge Pickup Creme od předního výrobce Seymour Duncan - tento artikl doporučujeme za jedinečnou cenu 2890 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315037698
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Váš oblíbený produkt, Seymour Duncan SDBR-1B Duckbucker Strat Bridge Pickup Creme s proslulou značkou Seymour Duncan - tento artikl nepropásněte za jedinečnou cenu 2890 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Pasivní magnetický snímac s dvojicí cívek urcený pro elektrickou kytaru. Duckbucker je snímac urcený predevším pro kytary typu ST. Cívky snímace jsou zapojeny paralelne takže nabízejí klasický jasný tón, typický pro kytary typu ST s durazem na vysoké frekvence a cistý a jasný projev. Výhodou snímaci je maximální eliminace šumu díky dvojité cívce v malém tele, který se bez problému vejde do výrezu pro klasické single coil snímace na kytaru typu ST. Snímac je samozrejme vyráben rucne v Kalifornii a je vhodný do polohy ke kobylce. Zapojení cívek pomocí 4 vodicu umožnuje prepínání z paralelního módu do sériového módu pomocí push-pull potenciometru, díky cemuž snímac okamžite získává hutnost typickou pro modely typu humbucker. Magnetové osazení: Keramický magnet. Voskování proti zpetné vazbe: Ano. Odpor: 2,9. Vodice: 4 vodice, stínený. Barevné provedení: Creme.

Parametry produktu Seymour Duncan SDBR-1B Duckbucker Strat Bridge Pickup Creme

  • Název: Seymour Duncan SDBR-1B Duckbucker Strat Bridge Pickup Creme
  • Cena: 2890 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315037698
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce