Seymour Duncan Psyclone Humbucker Pickup Set Gold Seymour Duncan

Seymour Duncan Psyclone Humbucker Pickup Set Gold

9690 Kč

Vaše oblíbené zboží, Seymour Duncan Psyclone Humbucker Pickup Set Gold od oblíbeného výrobce Seymour Duncan - toto zboží si můžete objednat za mimořádně nízkou cenu 9690 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315043248
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Spokojenost přinášející Seymour Duncan Psyclone Humbucker Pickup Set Gold s trendy značkou Seymour Duncan - tento produkt máte po jednoduché objednávce při právě probíhající akci za 9690 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Humbucker Seymour Duncan Psyclone produkuje hlasitý kousavý twang původního klasického modelu Filter’Tron a je s ním možné v těle vaší kytary okamžitě nahradit snímače typu humbucker. Bez ohledu na to, zda si vzpomenete na žánry rockabilly, blues, country nebo pořádný rock’n’roll, snímače Filter’Tron byly vždy „nejvíc cool“ snímače pro ty nejúžasnější hráče. Díky modelu Psyclone Humbucker můžete toto „twangové kouzlo“ zasadit do jakékoliv kytary s humbuckery. Psyclone pracují s pólovými magnety Alnico V, které mají dvojitou tloušťku. Jejich „vintage“ výstup je předpokladem zvuku s dobovým charakterem, v teto verzi má pouze u kobylkového snímače trochu více síly. Díky čtyřem vodičům lze tento snímač zapojit různými způsoby. S kryty v úpravách „zlato“ a „nikl“  budou humbuckery Psyclone vypadat skvěle na jakékoliv kytaře.

Parametry produktu Seymour Duncan Psyclone Humbucker Pickup Set Gold

  • Název: Seymour Duncan Psyclone Humbucker Pickup Set Gold
  • Cena: 9690 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315043248
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce