Seymour Duncan Nazgul Trembucker 6-String Passive Mount Black Seymour Duncan

Seymour Duncan Nazgul Trembucker 6-String Passive Mount Black

3290 Kč

Právě je za dobrou cenu Seymour Duncan Nazgul Trembucker 6-String Passive Mount Black co odebíráme od výrobce Seymour Duncan - tento artikl musíte mít za hustou cenu 3290 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315040285
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Exkluzivní Seymour Duncan Nazgul Trembucker 6-String Passive Mount Black od oblíbené společnosti Seymour Duncan - tento produkt máte za pár kliknutí s úžasnou cenovkou 3290 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Špičkový snímač typu trembucker určený pro polohu ke kobylce pro 6 strunné kytary. Trembucker je snímač s mírně širšími mezerami mezi jednotlivými póly magnetů vhodný pro kytary s širšími vibrato systémy nebo širokými kobylkami. Keramický magnet, který je součástí snímači Nazgul zajistí dokonalou odezvu i při tom nejnižším podladěnými a nejtvrdším zkreslení. DCR: 14,7. Snímač je vybaven 4 vodiči pro možnost zapojení s funkcí rozepínání cívek. Barevné provedení: Black.

Parametry produktu Seymour Duncan Nazgul Trembucker 6-String Passive Mount Black

  • Název: Seymour Duncan Nazgul Trembucker 6-String Passive Mount Black
  • Cena: 3290 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315040285
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce