Seymour Duncan JB Model Bridge Humbucker Zebra Seymour Duncan

Seymour Duncan JB Model Bridge Humbucker Zebra

2490 Kč

Velmi oblíbený produkt Seymour Duncan JB Model Bridge Humbucker Zebra od společnosti Seymour Duncan - tento artikl nepropásněte v úžasné akci za 2490 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 800315001118
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Váš oblíbený produkt, Seymour Duncan JB Model Bridge Humbucker Zebra se známou značkou Seymour Duncan - tento artikl čeká na vás výhodně za 2490 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Neplaťte jinde víc než musíte.

Snímač SH-4 značky Seymour Duncan je humbucker ze signature série Jeffa Becka. Vyniká silným výstupem a tučným zvukem. Při čistém zvuku si zachovává jasné výšky a při zkreslení se ukážou hlavně jeho agresivní harmonie a sustain. Snímač zvládá vše od hřejivých tónů až po silné hi Gainovým zkreslení. Obzvláště vhodný je v poloze ke kobylce a se zkreslením.

Barva: Zebra
Typ: Humbucker
Země původu: USA
Pozice: Kobylka/tremolo

Parametry produktu Seymour Duncan JB Model Bridge Humbucker Zebra

  • Název: Seymour Duncan JB Model Bridge Humbucker Zebra
  • Cena: 2490 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315001118
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce