Seymour Duncan APH-2S Slash Alnico II Pro Humbucker Set Nickel Set Seymour Duncan

Seymour Duncan APH-2S Slash Alnico II Pro Humbucker Set Nickel Set

8090 Kč

Diskontní Seymour Duncan APH-2S Slash Alnico II Pro Humbucker Set Nickel Set od kvalitního výrobce Seymour Duncan - tento produkt dodáváme téměř zdarma za 8590 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315042289
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Limitovaná edice produktu Seymour Duncan APH-2S Slash Alnico II Pro Humbucker Set Nickel Set pocházející od značky Seymour Duncan - toto zboží si můžete nechat dodat za úžasnou cenu 8590 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Set snímačů se středně vysokou výstupní úrovní typu humbucker určený pro elektrické kytary. Byl vyroben speciálně pro legendárního kytaristu Slashe a pro jeho Gibson Les Paul Signature model. Díky tomuto setu snímačů můžete získat skvělý sustain a crunch - přesně podle Slashovho stylu. Set obsahuje jeden krkový a jeden kobylkový snímač. Jsou vybaveny magnety Alnico 2 a jednovodičovým kabelem. Odpor kobylkového snímače: 8,53 kOhm, Odpor krků snímače: 7,92 kOhm, Rezonanční kmitočet kobylkového snímače: 6 Hz, Rezonanční kmitočet krků snímače: 6,4 Hz Barva: Nickel

Parametry produktu Seymour Duncan APH-2S Slash Alnico II Pro Humbucker Set Nickel Set

  • Název: Seymour Duncan APH-2S Slash Alnico II Pro Humbucker Set Nickel Set
  • Cena: 8590 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315042289
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce