Seymour Duncan APH-2N Slash Alnico II Pro Humbucker Neck Gold Cover Seymour Duncan

Seymour Duncan APH-2N Slash Alnico II Pro Humbucker Neck Gold Cover

4090 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Seymour Duncan APH-2N Slash Alnico II Pro Humbucker Neck Gold Cover od společnosti Seymour Duncan - tento produkt doručujeme extra výhodně za 4390 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315042197
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Vaše možnosti obohacující Seymour Duncan APH-2N Slash Alnico II Pro Humbucker Neck Gold Cover značky Seymour Duncan - toto zboží si můžete koupit v jedinečné akci za 4390 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Krkový snímač se středně vysokou výstupní úrovní typu humbucker určený pro elektrické kytary. Byl vyroben speciálně pro legendárního kytaristu Slashe a pro jeho Gibson Les Paul Signature model. Díky tomuto snímači můžete získat skvělý sustain a crunch - přesně podle Slashovho stylu. Je vybaven magnety Alnico 2 a jednovodičovým kabelem. Odpor: 7,92 kOhm, Rezonanční kmitočet: 6,4 Hz, Barva: Gold

Parametry produktu Seymour Duncan APH-2N Slash Alnico II Pro Humbucker Neck Gold Cover

  • Název: Seymour Duncan APH-2N Slash Alnico II Pro Humbucker Neck Gold Cover
  • Cena: 4390 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315042197
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce