Seymour Duncan APH-2B Slash Alnico II Pro Humbucker Bridge Black Nickel Cover Seymour Duncan

Seymour Duncan APH-2B Slash Alnico II Pro Humbucker Bridge Black Nickel Cover

4090 Kč

No a tohle chcete: Seymour Duncan APH-2B Slash Alnico II Pro Humbucker Bridge Black Nickel Cover co nám vyrábí Seymour Duncan - toto zboží si můžete koupit za bombastickou cenu 4390 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315042227
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Udělejte si radost: Seymour Duncan APH-2B Slash Alnico II Pro Humbucker Bridge Black Nickel Cover s jakostní značkou Seymour Duncan - toto zboží si můžete nechat dodat za hustou cenu 4390 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Už se těšíte na svoji objednávku?

Kobylkový snímač se středně vysokou výstupní úrovní typu humbucker určený pro elektrické kytary. Byl vyroben speciálně pro legendárního kytaristu Slashe a pro jeho Gibson Les Paul Signature model. Díky tomuto snímači můžete získat skvělý sustain a crunch - přesně podle Slashovho stylu. Je vybaven magnety Alnico 2 a jednovodičovým kabelem. Odpor: 8,53 kOhm, Rezonanční kmitočet: 6 Hz, Barva: Black

Parametry produktu Seymour Duncan APH-2B Slash Alnico II Pro Humbucker Bridge Black Nickel Cover

  • Název: Seymour Duncan APH-2B Slash Alnico II Pro Humbucker Bridge Black Nickel Cover
  • Cena: 4390 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315042227
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce