Seymour Duncan Antiquity II Retrospec'd Jazzmaster Neck Pickup Seymour Duncan

Seymour Duncan Antiquity II Retrospec'd Jazzmaster Neck Pickup

3190 Kč

Trendy Seymour Duncan Antiquity II Retrospec'd Jazzmaster Neck Pickup originální od labelu Seymour Duncan - tento produkt máte po jednoduché objednávce s neuvěřitelnou slevou za 3390 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315042463
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Ve slevě je Seymour Duncan Antiquity II Retrospec'd Jazzmaster Neck Pickup od populárního výrobce Seymour Duncan - tento produkt máte za pár kliknutí v časové omezené slevě za 3390 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Krkový snímač Seymour Duncan Antiquity II Retrospec'd Jazzmaster je vybaven magnety Alnico V a speciálním vinutím cívky. Tato konstrukce přináší jasný zvuk typu Jazzmaster ze 60. let, který se vyznačuje skleněným a jiskřivým charakterem s hřejivým témbrem krkového snímače. Při jeho použití mají akordy hezky jasný zvuk, sóla dokáží znít zvonivě jasně s nádechem surfrocku 60. let. Krkový snímač Antiquity II Jazzmaster má převrácené vinutí a polaritu (RWRP), což znamená, že v kombinaci s kobylkovým snímačem dobře potlačí šum. Řada Antiquity Retrospec'd přináší hráčům milovaný zvuk „starých časů“ ve zcela novém nestárnoucím provedení.

Parametry produktu Seymour Duncan Antiquity II Retrospec'd Jazzmaster Neck Pickup

  • Název: Seymour Duncan Antiquity II Retrospec'd Jazzmaster Neck Pickup
  • Cena: 3390 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315042463
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce