Seymour Duncan AHB-3S Mick Thomson Blackouts Active Humbucker Set 7-String Seymour Duncan

Seymour Duncan AHB-3S Mick Thomson Blackouts Active Humbucker Set 7-String

7390 Kč

No a tohle chcete: Seymour Duncan AHB-3S Mick Thomson Blackouts Active Humbucker Set 7-String originální od labelu Seymour Duncan - tento produkt prodáváme s VIP slevou pro každého za 7390 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 800315038367
Do obchodu

Popis

Seymour Duncan

Nejprodávanější Seymour Duncan AHB-3S Mick Thomson Blackouts Active Humbucker Set 7-String od značky Seymour Duncan - tento artikl je v tuhle chvíli při právě probíhající akci za 7390 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Sada aktivních humbucker snímačů pro elektrickou kytaru - Blackout Mick Thomson signature. Bridge snímač poskytuje stejný výkon jako klasické Blackout snímače, ale s upraveným tónem podle kytaristy Mick Thomsona, který klade důraz na perkusivní zvuk a tlumené techniky hry. Neck snímač je navržen pro maximálne čistý tón a agresivní středové pásmo při zkreslení. Neck snímač je ideální pro hru sóla a melodických pasáží. Snímače jsou dodávány s montážním hardware, potenciometry, kabely s jednoduchým připojením, kondenzátorem, výstupním konektorem, klipem a kabelem pro baterii.

Parametry produktu Seymour Duncan AHB-3S Mick Thomson Blackouts Active Humbucker Set 7-String

  • Název: Seymour Duncan AHB-3S Mick Thomson Blackouts Active Humbucker Set 7-String
  • Cena: 7390 Kč
  • Výrobce: Seymour Duncan
  • EAN: 800315038367
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce