Sennheiser XSW-D Portable Eng Set Sennheiser

Sennheiser XSW-D Portable Eng Set

11450 Kč

V akci je právě teď Sennheiser XSW-D Portable Eng Set co odebíráme od výrobce Sennheiser - tento produkt obchodujeme za bombastickou cenu 11450 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4044155240566
Do obchodu

Popis

Sennheiser

V akci je Sennheiser XSW-D Portable Eng Set od Sennheiser - tento hit naleznete extra levně za 11450 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Bezdrátový digitální přenosný ENG set s klopovým mikrofonem a jednoduchým ovládáním. Obsahuje XSW-D 3,5 mm vysílač, XSW-D XLR female vysílač, XSW-D 3,5 mm přijímač, ME2-II klopový mikrofon s klipem, točený kabel s 3,5 mm konektorem, držák, klip na opasek a nabíjecí kabel USB-A na USB-C. Využívá digitální přenos na plynulé propojení zdrojů zvuku. Díky svým vlastnostem usnadňuje bezdrátový přenos zvuku a zároveň zachovává spolehlivé spojení. Nabízí 2,4 GHz digitální přenos, dosah 75 m, 5 hodinovou provozní dobu, možnost přepínání mezi více vysílači propojenými s jedním přijímačem, možnost nakonfigurování libovolné kombinace vysílačů a přijímačů nebo možnost vypnutí z vysílače nebo přijímače.

Parametry produktu Sennheiser XSW-D Portable Eng Set

  • Název: Sennheiser XSW-D Portable Eng Set
  • Cena: 11450 Kč
  • Výrobce: Sennheiser
  • EAN: 4044155240566
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce