Sela SE 203 Harmony Handpan F Sharp Romanian Hijaz Stainless Steel Sela

Sela SE 203 Harmony Handpan F Sharp Romanian Hijaz Stainless Steel

46490 Kč

Unikátní Sela SE 203 Harmony Handpan F Sharp Romanian Hijaz Stainless Steel s trendy značkou Sela - tento produkt koupíte za perfektní cenu 46490 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 4026929924933
Do obchodu

Popis

Sela

Limitovaná edice produktu Sela SE 203 Harmony Handpan F Sharp Romanian Hijaz Stainless Steel se známou značkou Sela - tento hit seženete levně za 46490 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Neplaťte jinde víc než musíte.

Handpan představuje kombinaci perkusního a melodického nástroje. Sestává ze dvou ocelových misek. Výroba zahrnuje ruční úpravu údery kladiva. To vytváří prohlubně a menší výčnělek uprostřed těla - představují zvukové pole. Základní tón je umístěn ve středu a je obklopen 8 dalšími tóny.
Sela Harmony Handpan produkuje jasný tón s dlouhým sustainem. Unikátní zvuk s měkkým charakterem je vytvářen údery na zvukové pole s vynikající odezvou. Díky použitému materiálu je zajištěn jasný charakter zvuku s vynikajícím sustainem. Při hře jsou zřetelné i nejmenší detaily.
Nástroj je vhodný pro začátečníky i profesionální hudebníky. 9 tónů patří do společné stupnice. Handpan nabízí snadnou a intuitivní techniku hry. Dodávaný je spolu s kvalitní nylonovou taškou.

Parametry produktu Sela SE 203 Harmony Handpan F Sharp Romanian Hijaz Stainless Steel

  • Název: Sela SE 203 Harmony Handpan F Sharp Romanian Hijaz Stainless Steel
  • Cena: 46490 Kč
  • Výrobce: Sela
  • EAN: 4026929924933
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce