Schubert Etude 300 Black Schubert

Schubert Etude 300 Black

2699 Kč

Neodoláte: Schubert Etude 300 Black pocházející od značky Schubert - tento hit můžete získat s extra slevou za 2399 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 4260457486536
Do obchodu

Popis

Schubert

V akci je právě teď Schubert Etude 300 Black od Schubert - tento artikl nakupujte při právě probíhající akci za 2399 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Keybord vhodný zejména pro začátečníky. Pro spektrum tónů je k dispozici 61 kláves - ideální pro jednoduché napodobování a cvičení vlastních melodií. Celkově 300 hlasů, 300 rytmů, 50 demo skladeb a panel s perkusemi s osmi zvuky bicích se postarají o kreativitu a možnosti dalšího rozvoje. Tvorbě dává prostor i pitch bend a přepínatelné a regulovatelné efekty, jako například sustain a vibrato. Interní funkce nahrávání umožňuje nahrávání záznamu a přehrávání vlastních kompozic. Vestavěná funkce tréninku nabízí začátečníkům rychlý a úspěšný vstup do světa klávesových nástrojů. Užitečnou funkcí při náčrtu hudebních nápadů nebo při trénování je integrovaná funkce nahrávání, která zaznamenává až 180 hlasů. Funkce dělení klaviatury rozděluje klávesnici na basové tóny a oblast melodií, aby mohli hrát i dva lidé stejnou polohu tónu. To je určeno především pro hru s učitelem nebo partnerem. Pomocí jack výstupu se dají klávesy Schubert spojit se sluchátky čímž umožňují tiché hraní. Vstup pro mikrofon lze použít v případě potřeby pro vhodný vokální doprovod. Napájení je volitelné buď ze zásuvky nebo pomocí osmi běžných D baterií.

Parametry produktu Schubert Etude 300 Black

  • Název: Schubert Etude 300 Black
  • Cena: 2399 Kč
  • Výrobce: Schubert
  • EAN: 4260457486536
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce