Schaller HNI 1-1 Baseplate 3 Large Ebony Nickel Schaller

Schaller HNI 1-1 Baseplate 3 Large Ebony Nickel

1790 Kč

Perfektní Schaller HNI 1-1 Baseplate 3 Large Ebony Nickel pocházející od značky Schaller - toto zboží si můžete nechat dodat v akci za 1790 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4036641560111
Do obchodu

Popis

Schaller

Oblíbený produkt Schaller HNI 1-1 Baseplate 3 Large Ebony Nickel kvalitní značky Schaller - toto zboží si můžete objednat s úžasnou cenovkou 1790 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Ladící mechanika pro klasickou kytaru ze série Hauser. Mechaniky jsou namontovány přesně na správnou vzdálenost na základní desce, která je odolná proti deformaci. Ložiska jsou vyrobeny z extrémně kluzného materiálu, což znamená, že všechny pohyblivé komponenty pracují absolutně bez tření a opotřebení. Všechny díly jsou přesně zhotoveny a povrchově upravené a samo-uzamykací pohon zaručuje rovnoměrné, jemné a plynulé ladění. Všechny sloupky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní mosazi a jsou namontovány do pouzdra s maximální přesností, což zajišťuje co nejlepší přesnost ladění a odolnost proti opotřebení. Převodový poměr 1:16, hlavičky vyrobeny z ebenu, hmotnost: 161 g / 1 kus. Vyrobeno s povrchovou úpravou: Nickel

Parametry produktu Schaller HNI 1-1 Baseplate 3 Large Ebony Nickel

  • Název: Schaller HNI 1-1 Baseplate 3 Large Ebony Nickel
  • Cena: 1790 Kč
  • Výrobce: Schaller
  • EAN: 4036641560111
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce