Rycote Single Triangular White Mic Flag Rycote

Rycote Single Triangular White Mic Flag

470 Kč

Radost přinášející Rycote Single Triangular White Mic Flag se známou značkou Rycote - tento artikl je tady pro vás ve výhodné akci za 470 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5060223652658
Do obchodu

Popis

Rycote

Vaše možnosti obohacující Rycote Single Triangular White Mic Flag s osvědčenou značkou Rycote - tento artikl se na vás těší při časově omezené akci za 470 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Držák pro mikrofon s třístranným designem vhodný pro mikrofon s průměrem 19 až 38 mm. Vnější plášť je vyroben z plastu odolného vůči poškození, který navíc obsahuje prostor pro reklamní potisk. Narozdíl od podobných držáků jiných výrobců, které na uchycení mikrofonu využívají pěnový materiál, držák Rycote obsahuje odnímatelné gumové lopatky. Mikrofony s průměrem 19 až 32 mm jsou uchyceny s použitím lopatek. Mikrofony s průměrem 32 až 38 mm bez použití lopatek. Rozměr: 95 x 55 mm. Hmotnost: 87 g. Plocha pro potisk: 3 strany - 89,5 x 48 mm. Barva: White

Parametry produktu Rycote Single Triangular White Mic Flag

  • Název: Rycote Single Triangular White Mic Flag
  • Cena: 470 Kč
  • Výrobce: Rycote
  • EAN: 5060223652658
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce