Roland TM-1 Trigger Module Roland

Roland TM-1 Trigger Module

4090 Kč

Výjimečné zboží, Roland TM-1 Trigger Module co odebíráme od výrobce Roland - toto zboží si můžete nechat dodat v perfektní akci za 4290 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4957054513498
Do obchodu

Popis

Roland

Unikátní Roland TM-1 Trigger Module od top značky Roland - toto zboží zakoupíte ve slevové akci za 4290 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Trigger modul pro bicí nástroje. Představuje jednoduchý způsob kombinace akustického a digitálního zvuku bicích nástrojů. Vybaven je ovládacími prvky s jednoduchým a intuitivním ovládáním. Modul disponuje kompaktním designem a umožňuje provoz kdekoli díky možnosti napájení baterií. Nabízí dva nožní spínače pro ovládání zvuků, změnu souprav bicích nástrojů a funkci Mute. Modul je vhodný pro jakýkoliv hudební žánr od rockové až po elektronickou hudbu. Obsahuje 15 přednastavených souprav bicích nástrojů s možností nastavení. Nastavení zvuků probíhá prostřednictvím aplikace TM-1 Editor (Mac/Windows, iOS/Android). Aplikace navíc umožňuje přístup k více než 150 zvukovým vzorkům a import vlastních zvukových vzorků. Modul je kompatibilní se snímači Roland RT-series acoustic drum triggers a s elektronickými pady značky Roland. Modul umožňuje připojení 2 zařízení (snímače nebo elektronické pady) a pracuje jako MIDI konvertor po připojení k PC prostřednictvím USB.

Parametry produktu Roland TM-1 Trigger Module

  • Název: Roland TM-1 Trigger Module
  • Cena: 4290 Kč
  • Výrobce: Roland
  • EAN: 4957054513498
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce