Roland TD-27 Module Roland

Roland TD-27 Module

33390 Kč

Prvotřídní Roland TD-27 Module co nám vyrábí Roland - tento artikl objednávejte při právě probíhající akci za 35600 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Roland

Unikátní Roland TD-27 Module od top značky Roland - tento artikl pořizujte s úžasnou cenovkou 35600 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Už se těšíte na svoji objednávku?

Zvukový modul V-Drums TD-27 překypuje těmi nejlepšími akustickými bicími zvuky, jaké jste kdy slyšeli. Technologie Prismatic Sound Modeling značky Roland vytváří bicí, které při hře nejenže znějí výjimečně, ale také reagují stejně jako jejich akustické protějšky. Pokročilé digitální trigger vstupy spolu s digitálními pady Roland zajišťují nepřekonatelnou expresivitu, nová technologie PureAcoustic Ambience pak po jediném stisknutí tlačítka nabízí celou řadu inspirativních prostorů pro bubnování.  K dispozici je také široká nabídka elektronických zvuků z bohaté zvukové historie značky Roland a tím pádem i všechny potřebné zvuky pro moderní styly. Nahráním a navrstvením svých vlastních samplů na vestavěné bicí navíc můžete vytvářet zvuky, které nikdo jiný ještě nezahrál.    

Parametry produktu Roland TD-27 Module

  • Název: Roland TD-27 Module
  • Cena: 35600 Kč
  • Výrobce: Roland
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce