Roland RT-MicS Roland

Roland RT-MicS

6090 Kč

Právě je za dobrou cenu Roland RT-MicS od oblíbené značky Roland - tento hit snadno najdete s VIP slevou pro každého za 7790 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4957054511821
Do obchodu

Popis

Roland

Neodoláte: Roland RT-MicS od oblíbené značky Roland - tento hit pořídíte výhodně za 7790 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Přejeme vám příjemné nakupování.

Jednoduchý Trigger systém pro hybridní hraní s jakýmkoli virblem nebo tomem. RT-Mics Hybrid Drum Module, nový inovativní perkusní produkt, pomocí kterého můžete jednoduše spouštět elektronické zvuky s využitím jakéhokoli akustického virblu nebo tomu. Přináší všestrannou kombinaci různých technologií snímání (piezo trigger a mikrofon) a zvukového modulu v malém zařízení napájeném bateriemi, které se velmi snadno montuje i bez nástrojů. RT-Mics obsahuje osm nahraných zvuků a podporuje i nahrání vlastních samplů přes USB. Mezi zvuky nahranými v modulu RT-Mics najdeme tleskání a variace malého bubnu, určené na vrstvení zvuku akustického malého bubnu. S využitím bezplatného softwaru RT-Mics Sender pro počítače Mac a PC mohou uživatelé nahradit nahrané zvuky vlastními zvuky ve formátu WAV. Každý zvuk může mít délku nejvýše 10 sekund. Díky tomu je možné spouštět i déle znějící zvuky, například gong, činely, tympány nebo zvukové efekty. Pomocí softwaru lze nastavit spouštění tak, aby zvuk zazněl pouze při úderu na obruč (rim-shot). Elektronické zvuky se z herní pozice vybírají velkým tlačítkem na modulu RT-Mics. Modul umožňuje i rychlé ztlumení zvuků. Praktický a snadno dostupný ovladač umožňuje i nastavení citlivosti snímání. Díky integrovanému mikrofonu RT-Mics umožňuje užívateli také zesilovat zvuk akustického malého bubnu (nebo tomu) přes PA systém bez použití samostatného mikrofonu. Pro mikrofon a elektronické zvuky jsou k dispozici samostatné 1/4 "výstupní konektory. V modulu RT-Mics se také dají spojit dva zvuky a odeslat je do jednoho výstupu.

Parametry produktu Roland RT-MicS

  • Název: Roland RT-MicS
  • Cena: 7790 Kč
  • Výrobce: Roland
  • EAN: 4957054511821
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce