Roland DT-1 Roland

Roland DT-1

1140 Kč

Právě je za dobrou cenu Roland DT-1 od populárního výrobce Roland - tento artikl nepropásněte při právě probíhající akci za 1140 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 4957054501686
Do obchodu

Popis

Roland

Poctivý výrobek, Roland DT-1 od top značky Roland - tento artikl je v tento okamžik za téměř velkoobchodní cenu 1140 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Cvičný bubenícky software pro bicí sadu V-Drums od společnosti Roland, který zlepšuje její využití a bubenickou zručnost uživatele v prostředí domova nebo hudební školy či během privátních lekcí. Nabízí 60 přednastavených sladieb a 57 základních bubenických postupů pro získání nových zkušeností nebo jejich procvičení, a možnost výběru notační nebo herní obrazovku pro výuku hry na bicích. Barevné vyznačení chyb a jejich oprav a celkového skóre zobrazuje časovou přesnost, zatímco Dynamic Bar Graph zobrazuje vyváženost úderů. Software také umožňuje snadnou instalaci jakýchkoliv SMF dat pro specifické cvičení a je kompatibilní s operačními systémy Mac i Windows.
Země původu: Japonsko

Parametry produktu Roland DT-1

  • Název: Roland DT-1
  • Cena: 1140 Kč
  • Výrobce: Roland
  • EAN: 4957054501686
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce