Rocktron HUSH 2X Rocktron

Rocktron HUSH 2X

5690 Kč

Spokojenost přinášející Rocktron HUSH 2X co odebíráme od výrobce Rocktron - tento hit snadno najdete v bombastické akci za 5690 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 737681440497
Do obchodu

Popis

Rocktron

Zákazníky doporučované zboží, Rocktron HUSH 2X od známého výrobce Rocktron - tento artikl čeká na vás při časově omezené akci za 5690 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Duální pedálový eliminátor šumu a brumu s dvojicí samostatně spínatelný signálových cest. Zařízení je zasazeno v pevné a odolné celokovové konstrukci velikosti standardního pedálu, takže se dokonale vejde do každého pedalboardu. Dvojice samostatně spínatelný signálových cest umožňuje efektivní odstranění šumu a brumu například pro specifickou část pedalboardu nebo separátně oddělení šumu pro efektovou smyčku. Přední panel je vybaven dvojicí přepínačů pro aktivaci jednotlivých obvodů a dvojicí potenciometrů Threshold pro nastavení odezvy šumové brány. Zařízení je samozřejmě true bypass a napájet ho lze pomocí 9V baterie nebo adaptéru s polaritou centr negative, který není součástí balení.

Parametry produktu Rocktron HUSH 2X

  • Název: Rocktron HUSH 2X
  • Cena: 5690 Kč
  • Výrobce: Rocktron
  • EAN: 737681440497
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce