RockBoard TRES 3.2 Pedalboard with Gig Bag RockBoard

RockBoard TRES 3.2 Pedalboard with Gig Bag

2490 Kč

Není proč váhat, RockBoard TRES 3.2 Pedalboard with Gig Bag od společnosti RockBoard - tento artikl je tady pro vás ve výprodejové akci za 2490 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 4033685552690
Do obchodu

Popis

RockBoard

Dnes jsme vybrali: RockBoard TRES 3.2 Pedalboard with Gig Bag od producenta RockBoard - toto zboží si můžete zakoupit v úžasné akci za 2490 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Tato řada pedalboardů RockBoard® vychází z inovací dosavadní přepracované řady a vyznačuje se mnoha novými prvky, které byly do těchto pedalboardů zapracovány na základě návrhů od hudebníků z celého světa. Důmyslná, odlehčená, nepoddajná a robustní konstrukce, která je tvořena jediným kusem ze zastudena válcovaného hliníku a vertikálních stabilizačních podpěr ve tvaru U, je inovativní a její perforované provedení umožňuje snadné a ve výsledku úhledné vedení kabelů pod povrchem pedalboardu. Mezi novými a vylepšenými vlastnostmi najdete rozšířenou matrici otvorů pro perfektní usazení nových montážních desek QuickMount; nové montážní pozice volitelných lišt RockBoard® The Tray, které jsou určeny pro umístění různých napájecích zdrojů (QUAD 4.2, CINQUE 5.2, 5.3 a 5.4); přídavné montážní sloty pro druhý propojovací modul MOD (platí pro RockBoard CINQUE 5.3 a 5.4); odlehčená pevná pouzdra ABS a vylepšená měkká pouzdra.

Parametry produktu RockBoard TRES 3.2 Pedalboard with Gig Bag

  • Název: RockBoard TRES 3.2 Pedalboard with Gig Bag
  • Cena: 2490 Kč
  • Výrobce: RockBoard
  • EAN: 4033685552690
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce