RockBoard TRES 3.2 Pedalboard with Flight Case RockBoard

RockBoard TRES 3.2 Pedalboard with Flight Case

4690 Kč

Tohle si zamilujete: RockBoard TRES 3.2 Pedalboard with Flight Case s pečetí kvality RockBoard - tento hit můžete sehnat s unikátní slevou za 4690 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 4033685552713
Do obchodu

Popis

RockBoard

Limitovaná edice produktu RockBoard TRES 3.2 Pedalboard with Flight Case od producenta RockBoard - tento artikl čeká na vás v sezónní slevě za 4690 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Tato řada pedalboardů RockBoard® vychází z inovací dosavadní přepracované řady a vyznačuje se mnoha novými prvky, které byly do těchto pedalboardů zapracovány na základě návrhů od hudebníků z celého světa. Důmyslná, odlehčená, nepoddajná a robustní konstrukce, která je tvořena jediným kusem ze zastudena válcovaného hliníku a vertikálních stabilizačních podpěr ve tvaru U, je inovativní a její perforované provedení umožňuje snadné a ve výsledku úhledné vedení kabelů pod povrchem pedalboardu. Mezi novými a vylepšenými vlastnostmi najdete rozšířenou matrici otvorů pro perfektní usazení nových montážních desek QuickMount; nové montážní pozice volitelných lišt RockBoard® The Tray, které jsou určeny pro umístění různých napájecích zdrojů (QUAD 4.2, CINQUE 5.2, 5.3 a 5.4); přídavné montážní sloty pro druhý propojovací modul MOD (platí pro RockBoard CINQUE 5.3 a 5.4); odlehčená pevná pouzdra ABS a vylepšená měkká pouzdra.

Parametry produktu RockBoard TRES 3.2 Pedalboard with Flight Case

  • Název: RockBoard TRES 3.2 Pedalboard with Flight Case
  • Cena: 4690 Kč
  • Výrobce: RockBoard
  • EAN: 4033685552713
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce