RockBoard TRES 3.0 Pedalboard with ABS Case RockBoard

RockBoard TRES 3.0 Pedalboard with ABS Case

3590 Kč

Vynikající RockBoard TRES 3.0 Pedalboard with ABS Case s proslulou značkou RockBoard - tento hit získáte v jedinečné akci za 3590 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 4033685552676
Do obchodu

Popis

RockBoard

Vaše oblíbené zboží, RockBoard TRES 3.0 Pedalboard with ABS Case od RockBoard - tento artikl objednávejte s úžasnou cenovkou 3590 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Tato řada pedalboardů RockBoard® vychází z inovací dosavadní přepracované řady a vyznačuje se mnoha novými prvky, které byly do těchto pedalboardů zapracovány na základě návrhů od hudebníků z celého světa. Důmyslná, odlehčená, nepoddajná a robustní konstrukce, která je tvořena jediným kusem ze zastudena válcovaného hliníku a vertikálních stabilizačních podpěr ve tvaru U, je inovativní a její perforované provedení umožňuje snadné a ve výsledku úhledné vedení kabelů pod povrchem pedalboardu. Mezi novými a vylepšenými vlastnostmi najdete rozšířenou matrici otvorů pro perfektní usazení nových montážních desek QuickMount; nové montážní pozice volitelných lišt RockBoard® The Tray, které jsou určeny pro umístění různých napájecích zdrojů (QUAD 4.2, CINQUE 5.2, 5.3 a 5.4); přídavné montážní sloty pro druhý propojovací modul MOD (platí pro RockBoard CINQUE 5.3 a 5.4); odlehčená pevná pouzdra ABS a vylepšená měkká pouzdra.

Parametry produktu RockBoard TRES 3.0 Pedalboard with ABS Case

  • Název: RockBoard TRES 3.0 Pedalboard with ABS Case
  • Cena: 3590 Kč
  • Výrobce: RockBoard
  • EAN: 4033685552676
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce