RockBoard DUO 2.2 Pedalboard with Gig Bag RockBoard

RockBoard DUO 2.2 Pedalboard with Gig Bag

1890 Kč

V akci je pouze tady RockBoard DUO 2.2 Pedalboard with Gig Bag od RockBoard - tento artikl je tady pro vás extra levně za 1790 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4033685552638
Do obchodu

Popis

RockBoard

Prvotřídní RockBoard DUO 2.2 Pedalboard with Gig Bag od originálního výrobce RockBoard - toto zboží si můžete objednat extra výhodně za 1790 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Tato řada pedalboardů RockBoard® vychází z inovací dosavadní přepracované řady a vyznačuje se mnoha novými prvky, které byly do těchto pedalboardů zapracovány na základě návrhů od hudebníků z celého světa. Důmyslná, odlehčená, nepoddajná a robustní konstrukce, která je tvořena jediným kusem ze zastudena válcovaného hliníku a vertikálních stabilizačních podpěr ve tvaru U, je inovativní a její perforované provedení umožňuje snadné a ve výsledku úhledné vedení kabelů pod povrchem pedalboardu. Mezi novými a vylepšenými vlastnostmi najdete také mini formát pedalboardu (nový model RockBoard® DUO 2.0); rozšířenou matrici otvorů pro perfektní usazení nových montážních desek QuickMount; nové montážní pozice volitelných lišt RockBoard® The Tray, které jsou určeny pro umístění různých napájecích zdrojů (QUAD 4.2, CINQUE 5.2, 5.3 a 5.4); přídavné montážní sloty pro druhý propojovací modul MOD (platí pro RockBoards CINQUE 5.3 a 5.4); odlehčená pevná pouzdra ABS a vylepšená měkká pouzdra.

Parametry produktu RockBoard DUO 2.2 Pedalboard with Gig Bag

  • Název: RockBoard DUO 2.2 Pedalboard with Gig Bag
  • Cena: 1790 Kč
  • Výrobce: RockBoard
  • EAN: 4033685552638
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce