Reloop KeyFadr Reloop

Reloop KeyFadr

2590 Kč

Nejprodávanější Reloop KeyFadr od známé značky Reloop - tento hit získáte při časově omezené akci za 2590 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 4043034100229
Do obchodu

Popis

Reloop

Váš oblíbený produkt, Reloop KeyFadr značky Reloop - tento hit můžete získat za výhodnou cenu 2590 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

USB/MIDI kontroler s 25 klávesovou klaviaturou a 8 fadermi. Kontroler KeyFadr je vhodný pro integraci s jakýmkoliv DAW a poskytuje hands-on kontrolu nad většinou parametrů pro tvorbu hudby nebo live vystoupení. K dispozici je dynamická klaviatura s 25 klávesami a 8 faderů. Výhodou jsou i tlačítka a potenciometry, které se dají libovolně mapovat na dvou úrovních díky tlačítku Shift. Samozřejmostí je i vestavěný arpeggiator s několika módy. KeyFadr je speciálně vyvíjen pro integraci s Abletonem Live 9, Fruity Loops a Bitwig Studio a díky automatickému namapování nabízí okamžitou kontrolu nad jeho možnostmi a funkcemi jako jsou například play, stop, rec, scene up/down, play/stop clips, overdub, set marker, marker left/right, cycle, tap a metronome. Keypad je však možné integrovat s jakýmkoliv DAW díky USB MIDI kompatibilitě. Rozměry: 320 x 29 x 220mm, hmotnost: 920g.

Parametry produktu Reloop KeyFadr

  • Název: Reloop KeyFadr
  • Cena: 2590 Kč
  • Výrobce: Reloop
  • EAN: 4043034100229
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce