Red Panda Tensor Red Panda

Red Panda Tensor

9190 Kč

Váš oblíbený produkt, Red Panda Tensor od populárního výrobce Red Panda - toto zboží si můžete nechat poslat za úžasnou cenu 9990 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 665760908432
Do obchodu

Popis

Red Panda

Limitovaná edice produktu Red Panda Tensor s jakostní značkou Red Panda - tento artikl nakupujte s VIP slevou pro každého za 9990 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Unikátní efektový pedál prémiové kvality. Tensor nabízí několik módů pro celou řadu typů použití. Kromě funkce loopování dokáže vytvářet reverzní efekt v reálném čase, funguje jako Stutter efekt, nabízí funkci Sample Hold a unikátní efekt zpomalení a zrychlení magnetofonové pásky. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci. Přední panel je vybaven potenciometry pro ovládání rychlosti a funkce Time Stretch, jakož i pro ovládání výšky tónu, Randomizer a přimíchávání efektového signálu ke čistému. K dispozici je i dvojice přepínačů pro výběr jednoho z módů a dvojice přepínačů, které přepínají způsob fungování nožních spínačů z módu Latching na mód Momentary. Kromě klasického spínače pro aktivaci efektu je k dispozici také spínač Hold. Efekt je možné řídit také pomocí USB MIDI díky micro USB konektoru na zadním panelu. Samozřejmostí je i možnost připojení expression pedálu. Efekt je možné napájet pomocí 9V adaptéru s polaritou centr negative, který není součástí balení.

Parametry produktu Red Panda Tensor

  • Název: Red Panda Tensor
  • Cena: 9990 Kč
  • Výrobce: Red Panda
  • EAN: 665760908432
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce