Reason Studios Reason 11 Upgrade Reason Studios

Reason Studios Reason 11 Upgrade

3290 Kč

Neodoláte: Reason Studios Reason 11 Upgrade od výrobce Reason Studios - tento produkt posíláme v husté akci za 3290 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 7350002926673
Do obchodu

Popis

Reason Studios

V akci je právě teď Reason Studios Reason 11 Upgrade s trendy značkou Reason Studios - tento produkt posíláme za mimořádně nízkou cenu 3290 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

DAW software společnosti Reason Studios - Upgrade z předchozích verzí software Reason. Obsahuje Reason Rack ve verzi Plugin, který nabízí řadu nástrojů, syntezátorů, efektů a zvuků. To umožňuje použití zvukových vzorků v jakémkoliv DAW software.
Software nabízí široké spektrum zvuků, nástrojů a efektů pro jakýkoliv hudební žánr. Přináší možnosti kombinování a vytváření vlastních originálních zvuků prostřednictvím Reason Rack.
Nástroje a efekty
K dispozici jsou vysoce kvalitní nástroje a efekty s jednoduchým uživatelským prostředím od syntezátorů, nástrojů s vysokou kvalitou zvuku - samplované zvukové vzorky, drum machine a množství efektů.
Reason Rack Plugin
Verze plugin umožňuje používání s jakýmkoliv DAW software. Nabízí širokou paletu syntezátorů, nástrojů a efektů. Představuje ideální volbu pro hudební produkci s inspirativními zvuky a možností modelování zvukových vzorků. Reason Rack Plugin je součástí software verzí Reason Intro, Reason a Reason Suite.
Reason jako DAW software
Software přináší intuitivní a jednoduché prostředí. Umožňuje komfortní hudební produkci, komponování, mix a mastering.

Parametry produktu Reason Studios Reason 11 Upgrade

  • Název: Reason Studios Reason 11 Upgrade
  • Cena: 3290 Kč
  • Výrobce: Reason Studios
  • EAN: 7350002926673
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce