Radial Key Largo Radial

Radial Key Largo

12390 Kč

Prvotřídní Radial Key Largo značky Radial - tento produkt objednáte ve slevové akci za 12990 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 676101044320
Do obchodu

Popis

Radial

Velmi oblíbený produkt Radial Key Largo od kvalitní značky Radial - tento artikl nakupujte v časové omezené slevě za 12990 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Profesionální vícekanálový mix pro keyboardy. Mix nabízí trojici kanálů pro tři klávesové nástroje. Každý kanál je osazen stereo vstupními konektory typu TRS 6,3 mm se samostatným ovládáním hlasitosti a potenciometrem pro přimíchání signálu z vestavěné efektové smyčky. K dispozici je i výstup pro monitory a vstup pro Volume Pedál. Velkou výhodou je samostatný kanál s konektorem USB pro snadné připojení laptopu se samostatným ovládáním hlasitosti a potenciometrem pro EFX Send. Výstupní ovladače hlasitosti pro hlavní výstup i pro monitory jsou vybaveny i přepínačem pro funkci Ground Lift. Boční strana zařízení je vybavena konektory MIDI In a Out, vstupem pro Sustain pedál a tlačítky, které konfigurují zařízení pro studiové nebo pódiové využití.

Parametry produktu Radial Key Largo

  • Název: Radial Key Largo
  • Cena: 12990 Kč
  • Výrobce: Radial
  • EAN: 676101044320
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce