PRS Sonzera 50 watt head PRS

PRS Sonzera 50 watt head

19350 Kč

Dnes je tady pro vás PRS Sonzera 50 watt head od oblíbené společnosti PRS - tento produkt máte na dosah ruky při právě probíhající akci za 20560 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 825362755142
Do obchodu

Popis

PRS

Velmi oblíbený produkt PRS Sonzera 50 watt head od firmy PRS - tento produkt koupíte výhodně za 20560 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Neplaťte jinde víc než musíte.

Celolampový 50-wattový zesilovač pro elektrickou kytaru ze série Senzoru, který nabízí dva nezávisle řízené, nožním spínačem přepínatelné kanály navrženy pro maximální všestrannost. Při jeho výrobě byly předlohou vintage zesilovače, které nevnucovali hráči ''hotový'' zvuk, ale umožňovaly mu individuálně ovládat jednotlivé zvukové prvky a nacházet tak svůj vlastní styl. Kanál clean nabízí plné 3D tóny připomínající americké zesilovače ze 60. a 70. let. Kanál lead je s kanálem clean spojen pomocí obvodu a může být nastaven tak, aby fungoval jako zesílený kanál clean, nebo může být jeho zvuk plně upravený a zkreslený pomocí ovladačů volume a master. Přepínač bright na kanálu lead byl navíc pečlivě navržen tak, aby zaručil známé ''praskání'' vysokých frekvencí, a je účinný zejména při použití se spodními strunami, snímačem u krku a single-coil snímači. Nízké frekvence jsou v tomto případě zachovány v celé své plnosti, přesnosti a čistotě. Oba kanály zesilovače jsou navrženy tak, aby maximalizovaly jasnost a definici jednotlivých tónů. Celkový ovladač presence a individuální tónové ovládání kanálů umožňují hráčům vytvářet množství tónů od příjemného ''zvonění'' až po teplejší, hutnější tónové spektrum. Zesilovač nabízí i ovladač reverb, který je navržen tak, aby zvýraznil jednotlivé tóny, aniž jejich ''zastřel''. Reverb je také možné zapnout a vypnout pomocí přibaleného nožního spínače. Zabudované efektová smyčka umožňuje hráčům s lehkostí využívat všechny pedálové efekty založené na čase (např. delay) bez negativního vlivu na celkový tón. Kromě svého všestranného tónu je zesilovač navržen I s ohledem na spolehlivost a použitelnost. Zásuvky dvou zesilovacích EL34 lamp jsou namontovány přímo na ocelovou schránku a nejsou při tom použity žádné spojky – všechny spoje jsou pájené. Zesilovač je dále vybaven jednou ECC83S a třemi 12AX7 lampami na předzesilovači a jeho zadní panel nabízí pět paralelních vstupů pro přidány reproduktory a přepínání impedance (2x 4, 2x 8, 16 ohm). Skříň zesilovače je vyrobena z topolové překližky s povrchovou úpravou stealth, černou mřížkou s krémovým podkladem a zlatým lemováním. Rozměry: 610 x 241 x 267 mm. Hmotnost: 18,2 kg.

Parametry produktu PRS Sonzera 50 watt head

  • Název: PRS Sonzera 50 watt head
  • Cena: 20560 Kč
  • Výrobce: PRS
  • EAN: 825362755142
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce