PRS Sonzera 20 watt 1x12 combo PRS

PRS Sonzera 20 watt 1x12 combo

23390 Kč

Radost přinášející PRS Sonzera 20 watt 1x12 combo s pečetí kvality PRS - tento produkt prodáváme v neopakovatelné akci za 23390 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 825362755128
Do obchodu

Popis

PRS

Prestižní PRS Sonzera 20 watt 1x12 combo od kvalitní značky PRS - tento artikl nakupujte ve slevové akci za 23390 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Celolampové 20-wattové kombo pro elektrickou kytaru ze série Senzora, které nabízí dva nezávisle řízené, nožním spínačem přepínatelné kanály navrženy pro maximální všestrannost. Při jeho výrobě byly předlohou vintage zesilovače, které nevnucovali hráči "hotový" zvuk, ale umožňovaly mu individuálně ovládat jednotlivé zvukové prvky a nacházet tak svůj vlastní styl. Kanál clean nabízí plné 3D tóny připomínající americké zesilovače ze 60. a 70. let. Kanál lead je s kanálem clean spojen pomocí obvodu a může být nastaven tak, aby fungoval jako zesílený kanál clean, nebo může být jeho zvuk plně upravený a zkreslený pomocí ovladačů volume a master. Přepínač bright na kanálu lead byl navíc pečlivě navržen tak, aby zaručil známé "praskání" vysokých frekvencí, a je účinný zejména při použití se spodními strunami, snímačem u krku a single-coil snímači. Nízké frekvence jsou v tomto případě zachovány v celé své plnosti, přesnosti a čistotě. Oba kanály komba jsou navrženy tak, aby maximalizovaly jasnost a definici jednotlivých tónů. Celkový ovladač presence a individuální tónové ovládání kanálů umožňují hráčům vytvářet množství tónů od příjemného "zvonění" až po teplejší, hutnější tónové spektrum. Kombo nabízí i ovladač reverb, který je navržen tak, aby zvýraznil jednotlivé tóny, aniž by je "zastřel". Reverb lze také zapnout a vypnout pomocí přibaleného nožního spínače. Zabudované efektová smyčka umožňuje hráčům s lehkostí využívat všechny pedálové efekty založené na čase (např. delay) bez negativního vlivu na celkový tón. Kromě svého všestranného tónu je kombo navrženo s ohledem na spolehlivost a použitelnost. Zásuvky dvou zesilovacích 6L6 lamp jsou namontovány přímo na ocelovou schránku a nejsou při tom použity žádné spojky - všechny spoje jsou pájené. Kombo je dále vybaveno jednou ECC83S a třemi 12AX7 lampami na předzesilovači a 12-palcovým reproduktorem Celestion V-Type (impedance 16 ohmů). Jeho zadní panel nabízí pět paralelních vstupů pro přidány reproduktory a přepínání impedance (2x 4, 2x 8, 16 ohm). Skříň komba je vyrobena z topolové překližky s povrchovou úpravou stealth, černou mřížkou s krémovým podkladem a zlatým lemováním. K dispozici je 2-tlačítkový nožní spínač (Gain/Clean, Reverb On/Off). Rozměry: 495 x 267 x 457 mm. Hmotnost: 19 kg.

Parametry produktu PRS Sonzera 20 watt 1x12 combo

  • Název: PRS Sonzera 20 watt 1x12 combo
  • Cena: 23390 Kč
  • Výrobce: PRS
  • EAN: 825362755128
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce