PRS Archon 25 Combo PRS

PRS Archon 25 Combo

41490 Kč

Prestižní PRS Archon 25 Combo od předního výrobce PRS - tento produkt máte na dosah ruky za mimořádně nízkou cenu 41490 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 825362754152
Do obchodu

Popis

PRS

Vaše možnosti obohacující PRS Archon 25 Combo s proslulou značkou PRS - toto zboží si můžete opatřit s výjimečnou slevou za 41490 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kompaktní celolampové kombo pro elektrickou kytaru ze série Archon, které nabízí dva kanály - clean pro čisté tóny a distortion pro šťavnatě zkreslený zvuk - v 25-wattovým balení s možností přepnutí výstupu na 13 W. Protože lampové komba a zesilovače pracují nejlépe s menším množstvím síly , toto kombo zaručuje optimální výkon a zvuk při nižší hlasitosti, díky čemuž je přínosem nejen pro domácí zkoušení, ale i pro živé koncerty a nahrávání. Nahrávání s takovým kombem zaručuje čistší signál a věrnější kytarový tón, použití při živých vystoupeních zase usnadní práci zvukaři, neboť jedno kombo nepřehluší zvuk ostatních členů kapely. Kombo nabízí ovladače Volume, Treble, Middle a Bass pro každý kanál. Kromě toho je vybaveno i ovladačem Master Volume a všestrannými ovladači Depth a Presence pro úpravu celkového zvuku. Zesilovací lampy 6L6 jsou v tomto modelu nahrazeny dvěma lampami 5881, což zaručuje zlepšení zvuku vyšších frekvencí při zachování typického "crunch" zvuku. Kombo je dále vybaveno šesti lampami 12AX7 na předzesilovači a 12-palcovými reproduktorem Celestion G12-75T (impedance 16 Ohm). Jeho zadní panel nabízí efektovou smyčku, vstup pro přívod energie, dva paralelní jack vstupy pro přídavné reproduktory a přepínač impedance (4, 8, 16). Skříň komba je vyrobena z březové překližky s jednoduchou povrchovou úpravou, klasickou mřížkou a stříbrným lemováním. Dvoutlačítkový footswitch pedál pro přepínání kanálů a efektové smyčky je součástí balení. Rozměry: 546 x 267 x 432 mm. Hmotnost: 19 kg.

Parametry produktu PRS Archon 25 Combo

  • Název: PRS Archon 25 Combo
  • Cena: 41490 Kč
  • Výrobce: PRS
  • EAN: 825362754152
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce