PRS 2 CH CUSTOM 50 W Head PRS

PRS 2 CH CUSTOM 50 W Head

60890 Kč

V akci je pouze tady PRS 2 CH CUSTOM 50 W Head od PRS - tento hit můžete sehnat v husté akci za 60890 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 825362751397
Do obchodu

Popis

PRS

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde PRS 2 CH CUSTOM 50 W Head od populárního výrobce PRS - tento hit snadno najdete za jedinečnou cenu 60890 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Celolampový 50-wattový zesilovač pro elektrickou kytaru ze série Custom, který nabízí několik funkcí pro ultimátní všestrannost a muzikálnost. Každý z jeho dvou kanálů (lead/clean) je vybaven ovladači volume, treble, middle, bass a master volume, plus přepínačem bright. Kanál lead kromě toho nabízí také spínač mid-shift, který při zatlačení vyzdvihuje zvuk středních frekvencí a při povytažení zesiluje zvuk tohoto kanálu. K dispozici je i push/pull ovladač presence pro zvýraznění hloubky celkového zvuku, a push/pull ovladač reverb. Pokud je páčka ovladače reverb zatlačena, tento efekt funguje pouze pro kanál clean, což umožňuje bezproblémové přepínání mezi kanálem lead bez reverbu a kanálem clean s aktivovaným reverbem pomocí přibaleného nožního spínače. Tří-tlačítkový LED nožní spínač kromě toho nabízí funkce solo boost a výběr kanálu. Zesilovač dále nabízí efektovou smyčku a umožňuje postupný přechod z čistého zvuku do zesíleného bez ztráty artikulace. Je vybaven jednou 6L6 lampou a šesti lampami na předzesilovači - třemi 12AX7, dvěma 12AT7 a jednou 12DW7.

Parametry produktu PRS 2 CH CUSTOM 50 W Head

  • Název: PRS 2 CH CUSTOM 50 W Head
  • Cena: 60890 Kč
  • Výrobce: PRS
  • EAN: 825362751397
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce