PROEL U24B PROEL

PROEL U24B

4090 Kč

Výjimečné zboží, PROEL U24B s proslulou značkou PROEL - tento artikl nakupujte téměř zdarma za 4090 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8032496467151
Do obchodu

Popis

PROEL

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde PROEL U24B populárního výrobce PROEL - tento artikl je v tuhle chvíli s unikátní slevou za 4090 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Bezdrátové mikrofony USB U24 jsou profesionální bezdrátové systémy nabízející bezdrátový přenos s vysokým rozlišením díky technologii 2,4 GHz a ultrakompaktní USB přijímačem.Přijímač je napájen přes rozhraní USB a je vybaven zvukovým rozhraním v dvojitém režimu pro automatické snímání připojení k analogovým i digitálním zařízením. Je vybaven funkcí plug-and-play bez nutnosti instalace ovladače a lze jej připojit k libovolnému počítači PC / MAC a nahrávat přímo do vaší oblíbené aplikace DAW. Pomocí správného adaptéru USB typu A lze připojit i k zařízením IOS nebo Android pro samostatné digitální aplikace. Nakonec jej lze připojit k libovolnému zařízení PROEL s USB Bezdrátová vstupem (například reproduktory V FREE a V WAVE), abyste mohli bleskurychle používat profesionální mikrofonní systém a bez problémů s kabely.Digitální bezdrátová technologie 2,4 GHz nabízí vynikající kvalitu zvuku a maximální spolehlivost bez rušení od televizních stanic a jiných vysílacích zařízení. Vysílač se automaticky spáruje s přijímačem a inteligentní přeskakování frekvencí zajišťuje stabilní připojení.Součástí modelu U24B je vysoce kvalitní vysílač bodypack a hlavový mikrofon.
Balení obsahuje: WM24B Bodypack Transmitter
Impedance: 680 Ohm
Pouzdro/kufr v ceně: Kufr
Směrová charakteristika: Cardioid
Typ: Wireless System
Země původu: Čína
Frekvenční rozsah: 50 Hz - 15 kHz
Vzorkovací frekvence: 38.5 kHz / 16 bit

Parametry produktu PROEL U24B

  • Název: PROEL U24B
  • Cena: 4090 Kč
  • Výrobce: PROEL
  • EAN: 8032496467151
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce