Pro Mark TX5AW-AGC Classic 5A ActiveGrip Clear Pro Mark

Pro Mark TX5AW-AGC Classic 5A ActiveGrip Clear

369 Kč

Unikátní Pro Mark TX5AW-AGC Classic 5A ActiveGrip Clear s osvědčenou značkou Pro Mark - tento hit snadno najdete s VIP slevou pro každého za 369 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 616022132904
Do obchodu

Popis

Pro Mark

Váš oblíbený produkt, Pro Mark TX5AW-AGC Classic 5A ActiveGrip Clear s jakostní značkou Pro Mark - tento artikl čeká na vás s úžasnou cenovkou 369 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Pár bubenických paliček s technologií ActiveGrip. Technologie ActiveGrip zaručuje dokonalou stabilitu a kontrolu nad úderem díky tenké vrstvě speciálního protiskluzového laku, který odolává Poto. Paličky jsou vybaveny dřevěnými hlavičkami ve tvaru oválu, které produkují temnější a hřejivější tón, který je vhodný pro celou řadu žánrů a aplikaci. Paličky jsou vyrobeny z bílého ořechu, který je známý pro svou pevnost a rezonantnosť. Typ paličky: 5A. Délka paličky: 406,4 mm. Průměr: 13,95 mm. Barevné prevdenie: Clear.
Tvar: Oválný
Materiál: Ořechovec
Typ: 5A
Země původu: USA

Parametry produktu Pro Mark TX5AW-AGC Classic 5A ActiveGrip Clear

  • Název: Pro Mark TX5AW-AGC Classic 5A ActiveGrip Clear
  • Cena: 369 Kč
  • Výrobce: Pro Mark
  • EAN: 616022132904
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce