Plantronics Voyager Legend Black Plantronics

Plantronics Voyager Legend Black

2090 Kč

Diskontní Plantronics Voyager Legend Black s osvědčenou značkou Plantronics - tento produkt dodáváme v časové omezené slevě za 2090 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5033588039341
Do obchodu

Popis

Plantronics

Výjimečné zboží, Plantronics Voyager Legend Black od oblíbené značky Plantronics - tento hit můžete získat levně za 2090 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Moderní hands-free sada přináší všechny skvělé vlastnosti, které očekáváte zda se jedná o nepřekonatelný zvuk, pohodlí, možnost hlasových povelů nebo oznámení příchozích hovorů. Inteligentní senzorová technologie reaguje při zapnutí soupravy, což umožňuje rychle uskutečnit hovor bez kliknutí. Pokud ho už máte na sobě, tak oznámí, kdo volá, a čeká, až řeknete "odpovÄ" nebo "ignorovat". Jednoduchým klepnutím na tlačítko požádat o kontrolu stavu baterie nebo připojení. Sluchátka jsou technologií P2i chráněny proti poškození ale i proti potu nebo vlhkosti. Nanesený povlak se nanáší během výrobního procesu, což vede k neviditelným vlastnostem odpuzujícím tekutinu, díky kterým jsou sluchátka spolehlivější při každé možné situaci.

Parametry produktu Plantronics Voyager Legend Black

  • Název: Plantronics Voyager Legend Black
  • Cena: 2090 Kč
  • Výrobce: Plantronics
  • EAN: 5033588039341
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce