Pioneer Dj Toraiz SQUID Pioneer Dj

Pioneer Dj Toraiz SQUID

16290 Kč

Poctivý výrobek, Pioneer Dj Toraiz SQUID co nám vyrábí Pioneer Dj - toto zboží si můžete zakoupit s VIP slevou pro každého za 14490 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 4573201241634
Do obchodu

Popis

Pioneer Dj

Velmi žádaný produkt, Pioneer Dj Toraiz SQUID od známého výrobce Pioneer Dj - tento artikl pořizujte s VIP slevou pro každého za 14490 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Multitrack sekvencer společnosti Pioneer. SQUID je součástí série TORAIZ a přináší neomezenou kreativitu při hudební produkci.
Více stopový sekvencer umožňuje vytváření hudebních patternů a frází stisknutím jednoho tlačítka. Nabízí připojení, synchronizaci a ovládání 16 nástrojů současně prostřednictvím více vstupů/výstupů. Terminály jsou kompatibilní s různými zařízeními od DAW, hardware nástrojů až po modulární syntezátory, vintage syntezátory a drum machine.
Uživatelské prostředí a ovládací prvky jsou ideální pro hudební produkci v reálném čase. Zařízení umožňuje náhodné nastavení zvuků, sekvencí a rytmů. Neomezené možnosti zajišťuje i polyrhythmic-looping spolu s nastavením místa přehrávání a změnou tempa. Funkce Groove Bend nabízí vytváření originálních rytmů v reálném čase.

Parametry produktu Pioneer Dj Toraiz SQUID

  • Název: Pioneer Dj Toraiz SQUID
  • Cena: 14490 Kč
  • Výrobce: Pioneer Dj
  • EAN: 4573201241634
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce