Pearl EXX725F Export EXX Smokey Chrome Pearl

Pearl EXX725F Export EXX Smokey Chrome

21890 Kč

Oblíbený produkt Pearl EXX725F Export EXX Smokey Chrome od společnosti Pearl - tento artikl nakupujte v sezónní slevě za 21890 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Pearl

Radost přinášející Pearl EXX725F Export EXX Smokey Chrome od firmy Pearl - tento hit snadno najdete s extra slevou za 21890 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Bicí sada ze série Export EXX, která sestává z velkého bubnu, malého bubnu, dvojice tomů, floor tomu, dvojice rovných stojanů, stojanu pro hi-hat, držáků pro přechodové bubny a stojanu pro malý buben. Jednotlivé bubny jsou vyrobeny z prémiového topolu a mahagonu, který poskytuje optimální tonální sílu, údernost a frekvenční odezvu při hře. Malý buben je vyroben ze 6 vrstev 7,5 mm topolu a asijského mahagonu s ocelovými obručemi tloušťky 1,6 mm. O vynikající zvuk bubnu se stará strunění SR-700 a blány značky Remo. Součástí balení je i hardware se skládacími nožkami s dvojitým zpevněním a pogumovanými konci pro maximální stabilitu při hře a činely Pearl. Sada obsahuje činely typu Hi-hat velikosti 14", Crash velikosti 16" a Ride velikosti 20". Kromě hardwareu a bicích je možné v balení najít i pedál pro basový buben. Sestava se skládá z bubnů velikosti 22"x18", 10"x7", 12"x8", 14"x14" a 14"x5.5". Barevné provedení:Smokey Chrome

Parametry produktu Pearl EXX725F Export EXX Smokey Chrome

  • Název: Pearl EXX725F Export EXX Smokey Chrome
  • Cena: 21890 Kč
  • Výrobce: Pearl
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce