Orange Crush Acoustic 30 Black Orange

Orange Crush Acoustic 30 Black

10390 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Orange Crush Acoustic 30 Black od výrobce Orange - tento artikl je v tuhle chvíli v perfektní akci za 10390 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5060299177673
Do obchodu

Popis

Orange

Velmi žádaný produkt, Orange Crush Acoustic 30 Black od firmy Orange - tento produkt prodáváme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 10390 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kombo pro akustickou kytaru společnosti Orange. Společnost Orange se věnuje výrobě zesilovačů pro kytary více než 50 let a přináší vynikající a originální zvuk. Přenosné kombo Crush Acoustic 30 představuje druhý vstup společnosti do světa akustických kytar. Přináší nízkou hmotnost, napájení elektrickou energií/baterií a charakteristický design.
Kombo disponuje nakloněnou konstrukcí pro optimální šíření zvuku. Zajišťuje výkon 30 W a obsahuje 2 kanály. K dispozici je zabudovaný efekt reverb a chorus (pro oba kanály), global notch filtr pro eliminování zpětné vazby.
Kanál 1 - Nástrojový kanál je určen pro akustickou kytaru. Obsahuje přepínač Pad (-10 dB) pro nástroje s vyšším výstupním výkonem. Nabízí 3-pásmový ekvalizér, přepínač colour pro boost presence a snížení středových frekvencí.
Kanál 2 - Kanál pro mikrofon s XLR vstupem. Může být použit i pro nástroj, nebo jako samostatný mikrofonní vstup. Obsahuje přepínatelné fantomové napájení a volbu mikrofon/linka.

Parametry produktu Orange Crush Acoustic 30 Black

  • Název: Orange Crush Acoustic 30 Black
  • Cena: 10390 Kč
  • Výrobce: Orange
  • EAN: 5060299177673
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce