Orange Bass Butler Orange

Orange Bass Butler

10390 Kč

Jasný hit, Orange Bass Butler od oblíbené značky Orange - toto zboží zakoupíte v sezónní slevě za 10390 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5060299177543
Do obchodu

Popis

Orange

Unikátní Orange Bass Butler od výrobce Orange - tento produkt koupíte s extra slevou za 10390 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Pedálový Bi-Amp předzesilovač společnosti Orange. Vysílání signálu baskytary do basového a kytarového zesilovače současně - Bi-Amping, přináší bohaté basové pásmo s konkrétním charakterem a zvlášť zesílené středové/výškové pásmo - lepší zkreslení a kontrolované výšky.

Takové zapojení produkuje vynikající a plný zvuk, ale vyžaduje komplikované zařízení a zapojení.

Pedál Bass Butler rozděluje signál při vstupu - obsahuje dvě oddělené paralelní analogové cesty signálu, stejně jako bi-amp zařízení.

Basový kanál: Kanál nabízí jednoduché ovládací prvky pro Compression, Bass, Treble a Volume, obvod s optickým kompresorem, ovládání cut/boost tone a DI výstup se simulací baskytarových reproduktorů.

Kytarový kanál: Kanál je vybaven 5 ovládacími prvky, 4 úrovněmi gainu a nožním spínačem. Nabízí charakter zvuku od vintage až po moderní zkreslení, DI výstup se simulací kytarového reproduktoru a vstup pro expression pedál.

2 samostatné XLR výstupy pro každý z kanálů zajišťují optimální mix obou charakterů zvuku. Pedál je vybaven přepínačem pro uzemnění, což eliminuje problémy způsobené elektrickou sítí.

Pedál je vybaven výstupem Amp, který směřuje mix obou kanálů bez simulace reproduktorů prostřednictvím 6,3 mm jack konektoru do vstupu jakéhokoliv basového zesilovače.

Parametry produktu Orange Bass Butler

  • Název: Orange Bass Butler
  • Cena: 10390 Kč
  • Výrobce: Orange
  • EAN: 5060299177543
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce