Novation Summit Novation

Novation Summit

55990 Kč

Špičkové zboží, Novation Summit od originálního výrobce Novation - tento hit pořídíte za výhodnou cenu 61150 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 815301001157
Do obchodu

Popis

Novation

Prvotřídní Novation Summit od originálního výrobce Novation - tento produkt obchodujeme ve výhodné akci za 61150 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Polyfonní syntezátor s 16 hlasy a 61 klávesami. Nabízí digitální oscilátory New Oxford společnosti Summit, které zajišťují subtraktivní, FM a wavetable syntézu. Multitimbral engine umožňuje spojení a kombinaci dvou nezávislých kompletních patchů. 16 simultánních hlasů poskytuje optimální harmonickou hloubku.
Summit kromě digitálních oscilátorů a polyfonii s 16 hlasy přináší řadu užitečných funkcí a klaviaturu s 5 oktávy. Splňuje požadavky moderního muzikanta nebo producenta v jakémkoliv hudebním stylu.
Vychází z architektury a systému pracovního toku nástroje Peak. Syntezátor disponuje praktickými ovládacími prvky na předním panelu pro FM, efekty, LFO a mnoho dalších parametrů - duální filtry se 6 LP/HP/BP kombinacemi, audio vstup pro externí zařízení se zabudovanými efekty a audio AUX výstup.
Stereo analogová cesta signálu obsahuje duální analogové multimode filtry, analogové VCA a 3 stupně analogového zkreslení - distortion, pre- / post-filtr a post-VCA. Summit má kořeny v legendárních nástrojích jako je OSCar nebo Bass Station II, což je zárukou vysoce kvalitního analogového zvuku.

Parametry produktu Novation Summit

  • Název: Novation Summit
  • Cena: 61150 Kč
  • Výrobce: Novation
  • EAN: 815301001157
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce