NORD Piano 4 NORD

NORD Piano 4

65590 Kč

Tohle si zamilujete: NORD Piano 4 od populární značky NORD - tento artikl nepropásněte za bombastickou cenu 67590 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 834035001424
Do obchodu

Popis

NORD

Prvotřídní NORD Piano 4 pocházející od značky NORD - toto zboží si můžete nechat dodat za úžasnou cenu 67590 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Stage piano. Klávesnice věrně simuluje kladívkovou mechaniku koncertních křídlových pian. Pomocí tří senzorů reaguje dynamika hry i na nejjemnější detaily. Technologie Hammer Action umožňuje zahrát na klávese tón s doznívající''strunou''. Piáno nabízí rozšířenou polyfonii, plynulé přechody mezi programy, kreativní filtry pro úpravu zvuku a možnost nastavit crossfade body při funkcích layer a split. Nachází se zde vylepšená organizace programů (včetně copy/paste), ke kterým lze přistupovat pomocí číselných tlačítek a paměť 1GB pro knihovnu Nord Sample Library. V knihovně jsou poctivě nasamplované zvuky akustických i elektrických nástrojů, nastavených je šest typů (křídlo, pianino, elektrické piano, Digital, Layer, Clavinet a cembalo) a každá kategorie pojme až 20 různých modelů. Pianová sekce umožňuje nastavení rezonance strun, změkčení tónu při opouštění klávesy či nastavení pedálů. Efektová sekce nabízí efekty jako Pan, Tremolo, Wah-Wah, Phaser, Flanger, Chorus, stereo Delay , třípásmový ekvalizér, simulaci zesilovače, Compressor a různé Reverb efekty. Zvuky v syntezátory se dají obměňovat pomocí aplikace. Kromě klasických vstupů zde najdeme i USB port. V balení se nachází síťový adaptér a trojpedál. Rozměry: 1287 x 340 x 121 mm. Hmotnost: 18,5 kg. Barva: Červená.

Parametry produktu NORD Piano 4

  • Název: NORD Piano 4
  • Cena: 67590 Kč
  • Výrobce: NORD
  • EAN: 834035001424
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce