Nexi Industries 70's Overdrive - Urban Series Nexi Industries

Nexi Industries 70's Overdrive - Urban Series

2190 Kč

Poctivý výrobek, Nexi Industries 70's Overdrive - Urban Series od Nexi Industries - tento artikl musíte mít ve slevové akci za 2190 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4906974918470
Do obchodu

Popis

Nexi Industries

Perfektní Nexi Industries 70's Overdrive - Urban Series od společnosti Nexi Industries - tento produkt obchodujeme ve výprodejové akci za 2190 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kompaktní a unikátní pedálový efekt typu Overdrive ze série Urban. Efekt je zasazen v pevném a odolném těle a kromě klasických konektorů pro připojení vstupních, výstupních kabelů a standardního napájení, je pedál vybaven také speciálním konektorem ze spodní strany těla. Speciální konektor je určen pro rychlé a bezproblémové propojení s pedalboardu Nexi Solution, která efekt napájí, ale zároveň řeší i bezkabelové propojení mezi jednotlivými efekty značky Nexi. Pedál nabízí hutný zvuk klasického zkreslení známého z éry 70. let. Podsvícený přední panel je osazen ovládacími prvky, které se starají o nastavení celkové hlasitosti, úroveň zkreslení a nastavení odezvy ekvalizéru pro finální zvuk. Efekt je osazen analogovým obvodem. Pedál je možné napájet pomocí 9V baterie, standardního adaptéru s polaritou centr negative, který není součástí balení nebo pomocí speciálního konektoru po připojení k pedalboardu Solution.

Parametry produktu Nexi Industries 70's Overdrive - Urban Series

  • Název: Nexi Industries 70's Overdrive - Urban Series
  • Cena: 2190 Kč
  • Výrobce: Nexi Industries
  • EAN: 4906974918470
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce