Neunaber Inspire Tri-Chorus Plus Neunaber

Neunaber Inspire Tri-Chorus Plus

9690 Kč

Spokojenost přinášející Neunaber Inspire Tri-Chorus Plus od Neunaber - tento artikl se na vás těší za úžasnou cenu 9690 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 741459704148
Do obchodu

Popis

Neunaber

Vynikající Neunaber Inspire Tri-Chorus Plus populárního výrobce Neunaber - tento hit seženete po zlevnění za 9690 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kytarový efekt, Inspire obsahuje osm chorus efektů vsechny postavené na algoritmu Tri-chorus: Tri - klasický rack chorus, Hex - 2x tři-chorus zapojný paralelně, Cascade Tone - 2x tři-chorus efekt v sérii, Cascade Vibe - tři-chorus a tři -vibrato v sérii, Harmonic Vibe - tři-chorus na nźkej frekvenci a tři-vibrato na vysoké frekvenci, Harmonic Detune - nízkofrekvenční podladění a vysokofrekvenční tři-chorus, + Detune - tři-chorus + podladění, + Echo - tři-chorus a echo. Nově navržené obvody Inspire mají nízkou hladinu šumu. Úroveň původního signálu a signálu efektu nastavíte potenciometrem Mix - rozsah od 100% čistého signálu po 100% efekt. Inspire je efekt s true bypass. Ovládání pro výběr efektu, Mix, nastavení echa, úroveň rychlosti efektu. Vyžaduje napájecí zdroj 9V nebo 12V (není součástí)

Parametry produktu Neunaber Inspire Tri-Chorus Plus

  • Název: Neunaber Inspire Tri-Chorus Plus
  • Cena: 9690 Kč
  • Výrobce: Neunaber
  • EAN: 741459704148
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce