Neunaber Expanse "Web" True Bypass Neunaber

Neunaber Expanse "Web" True Bypass

9990 Kč

Dnes je tady pro vás Neunaber Expanse "Web" True Bypass od výrobce Neunaber - tento artikl se na vás těší výhodně za 9990 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 741459704070
Do obchodu

Popis

Neunaber

Prvotřídní Neunaber Expanse "Web" True Bypass od oblíbeného výrobce Neunaber - tento artikl čeká na vás za hustou cenu 9990 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Prémiový pedálový efekt vybavený špičkovým digitálním procesorem. Výkonný procesor v efektech ze série Expanse nabízí možnost programování pedálu podle libovolného modelu značky Neunaber. Pedál je možné využívat jako Reverb, Shimmer, Echo, Chroust, Flanger, Phaser nebo Tremolo, stačí ho připojit k počítači pomocí USB portu a editovat pomocí programu expansa Sftware. Každý uložený preset je možné ovládat i přímo na efektu pomocí tří vestavěných a libovolně Mapovatelná potenciometrů. Efekt je možné propojit se samostatně prodejním pedálem EXP Controller a získat tak přístup k přepínání jednotlivých presetů a efektů v reálném čase. Samozřejmostí je stereo vstup a stereo výstup a precizní výroba v USA. Efekt je vybaven kvalitním true bypass spínáním a je ho možné napájet pomocí 9V adaptéru, který není součástí balení. Barevné provedení: Web.

Parametry produktu Neunaber Expanse "Web" True Bypass

  • Název: Neunaber Expanse "Web" True Bypass
  • Cena: 9990 Kč
  • Výrobce: Neunaber
  • EAN: 741459704070
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce