Native Instruments Machine MK3 SET Native Instruments

Native Instruments Machine MK3 SET

15330 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Native Instruments Machine MK3 SET od značky Native Instruments - tento artikl je v tento okamžik za téměř velkoobchodní cenu 16040 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

SKU: 
Do obchodu

Popis

Native Instruments

Unikátní Native Instruments Machine MK3 SET co nám dodává Native Instruments - tento produkt doručujeme v časové omezené slevě za 16040 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

HLAVNÍ OBRÁZEK SETU JE ILUSTRAČNÍ ! - SET s příslušenstvím za zvýhodněnou cenu. Příslušenství a spotřební materiál budete i tak dříve či později potřebovat. Pokud si jej vyberete hned, můžete ušetřit spoustu peněz a také ušetříte čas. Už to nebudete muset řešit později. Navíc máte jistotu, že uvedené příslušenství v rámci tohoto SETU je pro konkrétní nástroj vhodné.

Parametry produktu Native Instruments Machine MK3 SET

  • Název: Native Instruments Machine MK3 SET
  • Cena: 16040 Kč
  • Výrobce: Native Instruments
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce