Native Instruments Komplete Kontrol A61 Native Instruments

Native Instruments Komplete Kontrol A61

5290 Kč

Hit z katalogu: Native Instruments Komplete Kontrol A61 originální od labelu Native Instruments - tento produkt nabízíme za hustou cenu 5490 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Vy tak neplatíte nic navíc!

SKU: 4042477252441
Do obchodu

Popis

Native Instruments

Velmi oblíbený produkt Native Instruments Komplete Kontrol A61 kvalitní značky Native Instruments - tento artikl doporučujeme v husté akci za 5490 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Udělejte si radost.

Smart keyboard kontrolér pro virtuální nástroje a efekty. Přináší polo-vyváženou custom NI klaviaturu s 61 klávesami. OLED displej nabízí snadnou navigaci. Kontrolér obsahuje 8 parametrických knobů citlivých na dotek, ergonomické kolečka pro ovládání pitch a mod, 4 tlačítka pro navigaci a přístup k zvukovým bankám. Jednoduché prohledávání založené na tagech nabízí možnost zvukové ukázky. Smart Play umožňuje hru akordů, arpeggios a stupnic jednou klávesou. K dispozici je predmapované ovládání nástrojů a efektů Komplete plus množství doplňků Native Kontrol Standard (NKS) od špičkových výrobců prostřednictvím softwaru Komplete Kontrol. Plná podpora pro VSTi a VST FX. Kontrolér je integrován se software Maschine. Vybaven je vstupem pro sustain nebo expression pedál. MIDI I/O: USB. USB: 1 x Typ B. Připojení k PC: USB. Formát: NKS, VST, VSTi. Požadavky na hardware: Mac: procesor Intel Core i5 nebo vyšší, minimálně 4 GB RAM. PC: Procesor Intel Core i5 nebo vyšší, minimálně 4 GB RAM. Systémové požadavky: Mac: MacOS 10.12 nebo novější. PC: Windows 10 (poslední Service Pack). Napájení prostřednictvím USB 2.0. Kontrolér je dodáván s kolekcí nástrojů Komplete Instruments and Effects, software Komplete Kontrol a Maschine Essentials (plná verze software Maschine a 1,6 GB Maschine factory selection). Rozměr: 984 x 257 x 89 mm. Hmotnost: 4,70 kg. Barva: Black

Parametry produktu Native Instruments Komplete Kontrol A61

  • Název: Native Instruments Komplete Kontrol A61
  • Cena: 5490 Kč
  • Výrobce: Native Instruments
  • EAN: 4042477252441
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce