Morley Ebtech Hum Line Level Shifter 8 channel Rack XLR Morley

Morley Ebtech Hum Line Level Shifter 8 channel Rack XLR

10290 Kč

Exkluzivní Morley Ebtech Hum Line Level Shifter 8 channel Rack XLR populárního výrobce Morley - tento hit snadno najdete při právě probíhající akci za 10290 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 614859201077
Do obchodu

Popis

Morley

Příjemné pocity navazující Morley Ebtech Hum Line Level Shifter 8 channel Rack XLR od oblíbené značky Morley - tento artikl pořizujte s úžasnou cenovkou 10290 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám příjemné nakupování.

Zařízení pro zvýšení nebo snížení signálu v rozmezí + 4dB až -10 dB bez přidání šumu a eliminátor šumu a brumu s možností instalace do racku. Line Level Shifter je vybaven vstupními a výstupními konektory typu Jack 6,3 mm a XLR díky čemuž se dokonale hodí na využití nástrojů nebo mikrofony. Zařízení slouží na konverzi symetrického na nesymetrický signál nebo na zvyšování či snižování signálu bez přidání šumu. Signál je možné zvýšit na úroveň +4 db nebo snížit na úroveň - 10 dB. Kromě toho je Line Level Shifter vybaven i technologií Hum Eliminator pro eliminaci statického brumu a šumu. Zařízení nabízí 8 kanálů pro jakoukoli konfiguraci mono nebo stereo signálu. Line Level Shifter je pasivní zařízení a nepotřebuje žádné napájení.

Parametry produktu Morley Ebtech Hum Line Level Shifter 8 channel Rack XLR

  • Název: Morley Ebtech Hum Line Level Shifter 8 channel Rack XLR
  • Cena: 10290 Kč
  • Výrobce: Morley
  • EAN: 614859201077
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce