Morley ABC PRO Selector Morley

Morley ABC PRO Selector

9790 Kč

Váš oblíbený produkt, Morley ABC PRO Selector se známou značkou Morley - tento produkt koupíte v perfektní akci za 9790 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 664101001313
Do obchodu

Popis

Morley

Tradiční bestseller, Morley ABC PRO Selector co bereme od značky Morley - tento produkt dodáváme při časově omezené akci za 9790 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Selector / Combiner pedál s 3 nožními spínači, LED indikátory a izolovaným transformátorem, určený pro elektrické kytary a baskytary. Zařízení se používá pro směrování jednoho signálu na tři výstupy, mezi kterými je možné vybírat nebo je navzájem kombinovat. Zařízení je vybaveno zcela izolovanými kanály, tichým spínáním, reverzní polaritou a přepínači Ground Lift. Konstrukce je zhotovena z odolného kovu. Přepínač se napájí pomocí 9 V baterie nebo adaptéru (není součástí balení).
Země původu: Čína

Parametry produktu Morley ABC PRO Selector

  • Název: Morley ABC PRO Selector
  • Cena: 9790 Kč
  • Výrobce: Morley
  • EAN: 664101001313
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce