MOOER Triangolo MOOER

MOOER Triangolo

1990 Kč

Poctivý výrobek, MOOER Triangolo pocházející od značky MOOER - toto zboží si můžete koupit za výhodnou cenu 1990 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 6943206792093
Do obchodu

Popis

MOOER

Výjimečné zboží, MOOER Triangolo od oblíbené značky MOOER - tento produkt obchodujeme téměř zdarma za 1990 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Miniaturní efektový pedál typu Tremolo. Efekt je zasazen v pevné a odolné celokovové konstrukci s kompaktními rozměry a jeho přední panel je vybaven trojicí potenciometrů a jedním přepínačem pro ovládání efektu. K dispozici je klasické rozhraní pro ovládání rychlosti a hloubky oscilace, jakož i ovládání pro rytmické subdivize. Přepínač slouží pro výběr jednoho ze tří typů oscilaci - pilovité, trojúhelníkové a čtvercová. K dispozici je také tlačítko pro funkci tap tempo. Efekt je vybaven kvalitním True Bypass spínáním a je ho možné napájet výlučně pomocí 9V adaptéru s polaritou centr negative, který však není součástí balení.
Typ: Tremolo
Země původu: Čína
Ovládání: Speed
Výstupy: Mono
Vstupy: Mono
Adaptér součástí: Ne
True bypass: Ano
Napájení: Ne

Parametry produktu MOOER Triangolo

  • Název: MOOER Triangolo
  • Cena: 1990 Kč
  • Výrobce: MOOER
  • EAN: 6943206792093
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce