MOOER Preamp LIVE MOOER

MOOER Preamp LIVE

9690 Kč

Trhem osvědčený produkt, MOOER Preamp LIVE s trendy značkou MOOER - tento artikl je v tento okamžik výhodně za 10690 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 6943206792574
Do obchodu

Popis

MOOER

Výjimečné zboží, MOOER Preamp LIVE s proslulou značkou MOOER - tento artikl je tady pro vás ve výprodejové akci za 10690 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to se jednoduše vyplatí.

Miniaturní digitální předzesilovač v pedálovém formátu ze série Micro Preamp, který umožňuje uložení až 12 zvukových presetů reprezentujících tón preamp sekcí různých populárních lampových zesilovačů, přičemž může být připojen přímo k počítači pomocí USB pro načtení kteréhokoli z těchto presetů. Presety jsou ukládány do tří zvukových bank (A, B, C), přičemž každá z nich poskytuje 4 kanály – všechny banky a kanály jsou přepínatelné pomocí čtyř nožních spínačů. Zvuk každé banky lze upravit pomocí ovladače hlasitosti a zesílení plus 3-pásmového ekvalizéru, a požadovaná nastavení uložit pro každý/vybraný kanál. K dispozici je také ovladač čistého zesílení Boost s nastaveními Pre/Post, ovladače celkového zvuku pro hlasitost, přítomnost a FX směšování (pro integrovanou efektovou smyčku), a funkce Cabinet Simulation, kterou je možné přepínat mezi hlavním 6,3 mm výstupem a výstupem XLR. Všechny ovládací prvky jsou označeny LED kroužkem pro snadnou navigaci ovládacího panelu na tmavém pódiu. Mezi další komponenty patří standardní 6,3 mm vstup a konektor pro sluchátka pro tiché zkoušení.

Parametry produktu MOOER Preamp LIVE

  • Název: MOOER Preamp LIVE
  • Cena: 10690 Kč
  • Výrobce: MOOER
  • EAN: 6943206792574
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce