MOOER Ocean Machine MOOER

MOOER Ocean Machine

5190 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází MOOER Ocean Machine od producenta MOOER - tento artikl čeká na vás za perfektní cenu 6690 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 6943206791966
Do obchodu

Popis

MOOER

Vaše oblíbené zboží, MOOER Ocean Machine od top značky MOOER - tento hit můžete pořídit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 6690 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kytarový multiefekt, který vznikl ve spolupráci značky Mooer s kytaristou Devinem Townsendem. Efekt nabízí dva nezávislé delay obvody s 15 typy delay efektů, které nabízejí zpoždění signálu od 0 do 2 sekund a možnost ping pong stereo efektu. Součástí pedálu je také Reverb obvod s 9 typy efektů Reverb mezi nimiž je i oblíbený shimmer. Kromě prostorových efektů je k dispozici také looper s vestavěnou pamětí 32MB, která zaručí nahrávání smyček až do 44 sekund ve vysoké kvalitě. Efektem nabízí samostatný spínač pro každý z obvodů, funkci tap tempo a trail, ale i variabilní zapojení efektů a jejich pořadí, takže je otevřený zvukovým experimentům. Oblíbené zvuky je možné ukládat do presetů, které lze skladovat v 8 bankách po 3 presety. Samozřejmostí je i MIDI kompatibilita a stereo vstup a výstup. O dokonalý přehled o zapojení a stavu efektů se stará velký podsvícený LCD displej.

Parametry produktu MOOER Ocean Machine

  • Název: MOOER Ocean Machine
  • Cena: 6690 Kč
  • Výrobce: MOOER
  • EAN: 6943206791966
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce